İMO'da Yeni Dönem!

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şubesi'nde olağan genel kurul seçimleri sonrasında oluşan yeni yönetim kurulu göreve başladı. İMO Şube Başkanı Cevat Öncü, "Her türlü zorluğa rağmen odamızı tüm platformlarda en iyi şekilde temsil edeceğiz" dedi

İMO'da Yeni Dönem!

TMMOB'a bağlı İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şubesi'nin 20-21 Şubat tarihlerinde yapılan olağan genel kurulunda yönetim kuruluna seçilen isimler arasındaki görev dağılımı belli oldu. İMO Samsun Şubesi başkanlığına Cevat Öncü getirildi. Öncü, yönetim kuruluna seçilen diğer üyelerle birlikte düzenlediği basın toplantısında kamunun ve Türkiye'nin yararları, inşaat mühendisliğinin gelişimi ve meslektaşlarının şeref, onur, yetki ve çıkarlarını korumak için çalışmalar yapacaklarını söyledi.

EĞİTİMLER DÜZENLENECEK

Hazırladıkları çalışma programı ile ilgili bilgi veren Cevat Öncü, meslek odaları ve sivil toplum kuruluşları ile ilişki içinde işbirliğinin gelişimine gayret edeceklerini vurguladı. Yapı sektörü içinde inşaat mühendisliği hizmetlerinin daha kaliteli ve sürdürülebilir olması için verimliliği artırıcı bir çaba içerisinde olacaklarını dile getiren Öncü, yapı sürecinde sertifikalı işçi ve usta ihtiyacının karşılanması için de eğitimler düzenleyeceklerini ifade etti.

İŞTE YENİ YÖNETİM

İMO Samsun Şubesi'nin yeni yönetiminde görev dağılımı ise; Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Öncü, Sekreter Üye Hüseyin Talak, Sayman Üye Zeki Bayrak ve yönetim kurulu üyeleri Selim Camadan, Arda Karabulut, Serdar Bektaş'tan oluştu.

 

Gülsüm ATİK

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER