İlkadım'da 'Komşu İftarları' devam ediyor

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok tarafından geleneksel hale getirilen "Komşu İftarları"nın Ramazan'ın 4’üncü günündeki adresi Adalet Mahallesi Bursa Caddesi oldu. 

İlkadım'da 'Komşu İftarları' devam ediyor

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un İlkadımlılarla buluştuğu iftar sofrasına vatandaşlardan yoğun ilgi vardı.

İlkadım Belediyesi tarafından Ramazan ayının 4’üncü gününde Adalet Mahallesi Bursa Caddesi muhtarlık önünde kurulan iftar sofrasında mahalle sakinleri orucunu açtı.

Komşu İftarları programına büyük ilgi gösteren vatandaşlar Bursa Caddesi'ni doldurdu. Her akşam farklı bir mahallede kurulan komşu iftarlarında ezan okunmadan önce vatandaşlarla görüşerek Ramazan ayını tebrik eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, komşu iftarlarının kardeş iftarına dönüşerek gönülleri birleştirdiğini söyledi. 

Başkan Tok: "Bu birliktelik başarıyı getiriyor" 

İlkadım’da yaşanan başarılı dönemin birlik ve beraberliğe bağlı olduğunu belirten Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "İlkadım altın çağını yaşarken her zaman değerli hemşehrilerimizle birlik, beraberlik ve kardeşliğimiz en büyük gücümüz oluyor. 24 Haziran seçimlerine yaklaşırken de ülke olarak daha güçlü Türkiye için bir aradayız. Geçtiğimiz 4 yıla baktığımızda gelecek 100 yıla imza atacak eserler yaptığımızı görüyoruz. İlkadım’da yıllardır çözülemeyen sorunlara modern çözümler getirdik ve Samsun’a değer katacak eserler ortaya koymayı amaçladık. Yaptığımız her proje Samsunumuza hizmet edecek" şeklinde konuştu. 


Hava muhalefetine karşı her türlü önlemin alındığı iftara; İlkadım Belediyesi Meclis Üyeleri, İlkadım Belediyesi Birim Müdürleri, İlkadım Mahalle Muhtarları ve vatandaşlar katıldı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER