İkiz ve Dernek Temsilcileri Rektör Bilgiç'i ziyaret etti

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Samsun’da faaliyet gösteren Havzalı hemşeri derneklerinin temsilcileri ile birlikte Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç'i ziyaret ettiler.

İkiz ve Dernek Temsilcileri Rektör Bilgiç'i ziyaret etti
Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, beraberinde Havza Köylerini Sevenler Derneği Başkanı Harun Savaş ve Kadın Kolları Başkanı Kumru Çiçek, Havza 25 Mayıs Derneği Başkanı Osman Teber ile birlikte Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç'i makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyarette bir süre örüş alışverişinde bulunuldu.
Havza Belediye Başkanı Murat İkiz Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nin Samsun'un en önemli kumlarından biri olduğunu belirterek; “OMÜ, eğitim kalitesi ve hayata geçirdiği önemli projeler ile şehrimizin en önemli eğitim kurumu. Havza Belediyesi ve OMÜ işbirliği ile ilçemize ülkemizin üçüncü termal fizik tedavi hastanesini kazandırdık. İlçemizde OMÜ Meslek Yüksekokulu ile de güzel bir işbirliğimiz var. Havza Belediyesi olarak, önümüzdeki dönemde ortak çalışmalarımızın daha da ileriye taşıyacağız. Sayın Rektörüm Bilgiç’e görevinde başarılar dilerim” dedi.
Hayırlı olsun dileklerini kabul eden Rektör Bilgiç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Havza Belediyesi ile olan işbirliğinin devam edeceğine değindi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER