Her noktada eşit hizmet

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, havaların ısınmasıyla başlayan asfalt çalışmalarını yerinde incelerken, yol ve asfalt çalışmaları planlamalarını anlattı.

Her noktada eşit hizmet

2017’DE 60 BİN TON ASFALT KULLANILACAK

2016 yılı içerisinde başta Bütün Şehir Yasası kapsamında köy statüsünden mahalle statüsüne geçen mahallelerde yoğunlaşan çalışmalarla İlkadım genelinde 33 km asfalt yol yapımını 50 bin ton asfalt kullanarak tamamlayan İlkadım Belediyesi 2017 yılı asfalt çalışmalarını başlattı. Kadifekale Mahallesinde 400 metrelik yolda 400 ton asfalt kullanılarak devam eden asfalt yol yapımı çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Tok, İlkadım sınırları içerisinde yol problemi yaşanmadığını belirterek, 2017 yılı yol ve asfalt çalışmalarıyla İlkadım’ın yollarının kullanımı planlanan 60 bin ton asfalt ile eksizsiz olacağını kaydetti.

İLKADIM’DA YAŞAM KALİTESİ ARTIYOR

Başkan Erdoğan Tok yol çalışmalarında yaptığı incelemelerden sonra yaptığı açıklamada; “Bütün gücümüzle İlkadım için çalışarak İlkadımlı hemşerilerimizin yaşam kalitesini arttırmayı hedefliyoruz. Yol ve kaldırım çalışmaları gibi belediyeciliğin temel hizmetlerinden olan hizmetleri İlçemizin her noktasında eşit olarak hızlı ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Havaların ısınması ile asfalt çalışmalarımızın başlangıcını yaptık. Bu yıl daha da yoğun bir çalışmayla geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiğimiz asfalt çalışmalarını bir adım yukarı taşımayı planlıyoruz” diye konuştu.

BAŞKAN TOK; “VATANDAŞIMIZIN DÜŞÜNCESİ ÇOK ÖNEMLİ”

Kadifekale Mahallesi Muhtarı Güven Akan ‘dan mahalle sakinleri tarafından yapılan talepleri dinleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, incelemeler sırasında mahalle sakinlerinin gösterdiği teveccühe teşekkür etti. Mahalleli ile tek tek sohbet eden Tok, İlkadım Belediyesinin çalışmalarını anlattı. Vatandaşların talep ve düşüncelerinin çok önemli olduğunu vurgulayan Başkan Tok; “Yaptığımız hizmetlerin başarısının ölçümü her zaman vatandaşımızın olumlu ya da olumsuz düşünceleri olmuştur. Kadifekale Mahallesi sakinlerimizin bizzat memnuniyetlerini iletmeleri bizler için en büyük ödüldür” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER