'Hayattan Kareler'

Ondokuz Mayıs Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından 9-11 Mayıs tarihleri arasında Çarşamba Mustafa Kemal Güneşdoğdu Kampüsü'nde düzenlenen fotoğraf sergisi sanatseverlerle buluştu

'Hayattan Kareler'
OMÜ İletişim Fakültesi öğrencileri ve öğretim elemanları tarafından düzenlenen "1. İletişim Şenliği" kapsamında gerçekleştirilecek olan "Hayattan Kareler-2" fotoğraf sergisi, İletişim Fakültesi Fuaye Alanı'nda 9-11 Mayıs tarihlerinde sanatseverlerle buluşuyor.

Bu yıl ikincisi yapılacak olan fotoğraf sergisinde, 22 İletişim Fakültesi öğrencisinin hayata ve insana dair 28 adet fotoğrafı ve ayrıca Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) öğrencilerinin fotoğrafları da mevcut.
Fotoğraf sergisine Mehmet Tülazoğlu Meslek Yüksekokulu açılışı dolayısıyla gelen konuklar da gezdi. Serginin açılış kurdelesini kesen Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, Samsun Valisi İbrahim Şahin, OMÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Akan ve beraberindeki konuklar sergide ki fotoğrafları ayrıntılı incelediler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER