Havza'da Ramazan Etkinlikleri

Havza Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri kapsamında ilahi konseri ve semazen gösterisi düzenlendi. Programda bir konuşma yapan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz; “ Yaptığımız her şey yarın için, dolayısı ile bu günün çocukları için.” dedi.

Havza'da Ramazan Etkinlikleri
Kevser Cami önünde teravi namazı sonrası düzenlenen etkinlikte Nurullah Güneşdoğdu  ilahi ve semazen gurubu sahne aldı.
Yaklaşık iki saat süren konser boyuca katılımcılar birbirinden güzel ilahililer ve şiirler seslendirildi. Programda sahne alan semazenler izleyicilerinden yoğun ilgi gördü. Programın son bölümünde sahneye çocuklar ile birlikte ilahi okudu.
Programda bir konuşma yapan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz Havza Belediyesi olarak yarınlar için çalıştıklarını belirterek;  “Bereketi ile bolluğu ile iftarı ile bir Ramazan ayını daha geride bırakıyoruz. Yaptığımız her şey yarın için, dolayısı ile bu günün çocukları için. İnşallah çocuklarımıza güzel bir gelecek ve Havza bırakmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yarınları için çalıştığımız çocuklarımıza Havza Belediyesi olarak Pazartesi akşamı Hacivat Karagöz gösterisi hediyemiz olacak.” dedi.
Konser sonunda Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Nurullah Güneşdoğdu’ya çiçek verdi.
Konseri Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Faruk Çörekçioğlu ve çok sayıda Havza’lı izledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER