Havza Dernekler Federasyonu Murat İkiz'i Ziyaret Etti

Havza Dernekler Federasyonu (HADEF) Başkanı Enver Şahin ve yöneticileri Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ziyaret ettiler

Havza Dernekler Federasyonu Murat İkiz'i Ziyaret Etti

İstanbul Samsun Dernekler Federasyonu Onursal Başkanı (İSDEF) Fikret Bıyık,Havza Dernekler Federasyonu (HADEF) Başkanı Enver Şahin ve yöneticileri Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’i makamında ziyaret ettiler.

Bıyık ve Şahin, Başkan İkiz’e çalışmaları hakkında bilgilere vererek Havzanın tanıtımı ve kalkınması için yapılabilecekler görüşüldü.

İstanbul Samsun Dernekler Federasyonu Onursal Başkanı (İSDEF) Fikret Bıyık Havzanın tarihi ve coğrafi özellikleri gereği önemli bir noktada olduğunu belirterek; “İlçemiz için elimizden geleni yapmak zorundayız. Havza bizim için olmazsa olmazımız.” dedi.

Havza Dernekler Federasyonu (HADEF) Başkanı Enver Şahin ise federasyon olarak Havzanın tanıtımı ve kalkınması için yapılan çalışmalar hakkında bilgiler vererek; “ Federasyonumuzun katkıları ile İstanbul’da ilçemize iki kardeş belediye kazandırdık. Bundan sonraki süreç içerisinde de çalışmalarımız devam edecek. “dedi.

Ziyaret sonunda bir açıklama yapan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz yapılan değerlendirmeler sonunda Havzanın tanıtımı ve kalkınması için yapılacakların değerlendirildiğini belirterek; “ HADEF ve İSDEF’in ilçemize katığı değerler ortada. Hemşeri derneklerimiz ile olan ilişkilerimizi daha da geliştirmeliyiz. İlçemizin kalkınması ve tanıtımı için hemşeri derneklerimizin katkıları bizlere çok önemli. Yapılan değerlendirmeler neticesinde inşallah 25 Mayıs günü yapılacak olan resmi kutlamalara tüm hemşeri derneklerimizi davet edeceğiz. Ne kadar çok derneğin desteğini alırsak Havzamızın sesi o kadar gür çıkar. Tüm Havza ve mahalle derneklerimizi Havza’ya bekliyoruz.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER