Havza'da referandum çalışmaları sürüyor

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, mahalleleri ziyaret ederek, anayasa değişikliği halk oylamasında "evet" oyu için destek istedi.

Havza'da referandum çalışmaları sürüyor

İkiz, AK Parti İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir ile Kuşkonağı, Demiryurt, Hacıbattal, Kirenlik, Şerifali ve Derköy mahallelerini ziyaret etti.
Halk oylaması sonrası Türkiye’nin daha güçlü olacağını belirten İkiz, şunları söyledi: 
"Avrupa’sı, PKK’sı, FETÖ’sü hepsinin korktuğu olacak. 16 Nisan sonrası Türkiye güçlü şekilde yoluna devam edecek. 100 yıl önce Osmanlı’ya çullanan güçler bu sefer amaçlarına ulaşamadılar. Halkımız güçlü iktidarın arkasında durduğu sürece ülkemize kimse el uzatamayacak. Demokrasinin devamı için, Dünya’ya Türk’ün sesini daha güçlü duyurabilmek için evet diyeceğiz. Bir oy bile çok önemli. Ülkemizin geleceğine yön vermek için tüm vatandaşlarımızın üzerine görev düşmektedir. Bu nedenle çocuğunuza, kardeşinize, eşinize çevrenizde kim varsa oy kullanmasını söyleyin. Her oy, ülkemizin geleceğine yatırımdır." Dedi.
Özdemir de Anayasa Değişikliği Paketi’ne ‘neden evet’ denmesi gerektiği ile ilgili olarak halk oylamasına sunulacak olan 18 maddeyi anlatarak; "Biz bu güne kadar yolumuza halkımızın desteği ile devam ettik. Görüyoruz ki halkımızın desteği bize artarak devam etmekte. Halkımızdan aldığımız güçle yolumuza daha dik devam edeceğiz. " dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER