Havza Belediyespor'a ziyaret

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ve Ak Parti İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Belediyespor’u ziyaret ettiler.

Havza Belediyespor'a ziyaret

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ve Ak Parti İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Belediyespor’u ziyaret ettiler.

İkiz ve Özdemir,  Mehmet Ali Şahin Spor Tesisine giderek Havza Belediyespor Kulüp Başkanı Aziz Pekşen ve yöneticiler ile görüştüler ve takım hakkında Pekşen’den bilgiler aldı.
Havza Belediyespor Kulüp Başkanı Aziz Pekşen takımın çalışmalarını yoğun şekilde sürdürdüğünü  öncelikli hedefin Bölgesel Amatör Lige olduğunu ve bu hedef doğrultusunda çalışmaya devam ettiklerini belirterek; “Takımızın durumu iyi. Yeni bir takım oluşturduk. Hedefimize ulaşmak için teknik ekip, yönetim ve futbolcularımız hep beraber çalışmaktayız. Bundan önce başardık,şimdide başaracağız. Bu yolda sizleri yanımızda görmek bizleri mutlu ediyor. Sizlere ve bize destek veren tüm Havzalılara teşekkür ediyorum” Dedi.
Ak Parti Havza İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir Havza Belediyespor’un Havzanın bir değeri olduğunu belirterek; “Sizlerin başarısı Havzanın başarısı. Başarının yakalanması ve devam için bizler üzerimize düşen ne varsa yapmaktayız ve bundan sonrada yapmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ise yapmış olduğu açıklamada takıma ve yöneticilere başarılar dileyerek; “ İnşallah takımımız bir üste lige çıkacak. Kulüp Başkanımıza, teknik ekibe ve futbolcularımıza vermiş oldukları mücadeleden ötürü teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum. İnşallah sezonu bir üst lige çıkmış şekilde tamamlayacağız. Bu konuda Havza Belediyesi olarak üzerimize düşen ne var ise yapacağız. Bu işler birlik ve beraberlik ile olur takımıza destek konusunda tüm Havzanın birlikte hareket edeceğine eminim.” Dedi.
Daha sonra Havza Belediyespor Kulüp Başkanı Aziz Pekşen, İkiz ve özdemir’e takım forması hediye etti.

Ziyaretin sonunda Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ve Ak Parti İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir futbolcular ile bir araya gelerek bir süre sohbet ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER