Havza Belediyesi'nden Haftasonu Çalışmaları

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz Hafta sonu Havza Belediyesi ekipleri tarafından devam eden yol yenileme çalışmalarını denetledi.

Havza Belediyesi'nden Haftasonu Çalışmaları
25 Mayıs Mahallesinde doğalgaz çalışmaları nedeni ile bozulan yolların yenileme çalışmalarını inceleyen Havza Belediye Başkanı Murat İkiz çevre esnafla da bir süre sohbet etti.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ilçenin termal turizm sezonuna hazır olması için tüm çalışanlarının hafta sonu dahil aralıksız olarak çalışmalara devam ettiğini belirterek; “ İlçemiz bilindiği üzere termal bir ilçe. İlçemizden termal turizm sezonu öncesi çalışmalarımızı tamamlamak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu süre zarfında çevre esnafımıza ve vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz rahatsızlıktan ötürü özür diliyor ve anlayışlarını bekliyoruz. Hazırlıklar kapsamında belediye ekiplerimiz tarafında peyzaj çalışmalarına da ara verilmeden devam edilmekte. Bu arada kıs süre içerisinde Zabıta Müdürlüğümüz tarafından termal turizm sezonu öncesi kaplıca, otel ve lokantalarda denetimlerimize başlayacağız. Özverili çalışmalarından ötürü tüm belediye çalışanlarımıza ve bizimle çalışan müteahhit firmalarımıza teşekkür ederim.” dedi.

Çevre esnaflardan Mehmet Çelik ise yapılan çalışmaların daha güzel bir Havza için yapıldığı bilincinde olduklarını belirterek; “Bu süre zarfında bizlerde biraz sabırlı olmalıyız. Çalışmalardan ötürü Başkanımıza ve belediyemiz çalışanlarına teşekkür diyorum.” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER