Havza Belediyesi'nde Temizlik Çalışmaları Başladı

Ramazan bayramı öncesi Havza Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe mezarlığı ile kırsal mahallelerde bulunan şehitliklerde ve ilçe genel temizlik çalışmalarına başlandı

Havza Belediyesi'nde Temizlik Çalışmaları Başladı
Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz Havza Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekiplerinin yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi çalışmalarına hız verdiğini ve öncelik ile arife günü yoğun ziyaretlerin olacağı ilçe mezarlığı ve şehitliklerde temizlik çalışmalarına başladığını belirterek;  “ Bayramı halkımızın en iyi şekilde geçirmesi için Havza Belediyesi olarak 24 saat görevde olacağız.” dedi.

Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde belediyenin bütün birimleriyle üzerine düşen her türlü sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirdiğini belirten Havza Belediye Başkanı Murat İkiz; “Vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı en güzel şekilde geçirmesi için belediye olarak üzerimize düşen görevleri en güzel şekilde yerine getiriyoruz. Halkımızın yaşam kalitesini sürekli artıran hizmetlerimiz yaklaşan bayram öncesinde daha da önem kazanıyor. İşte bizde bu noktada daha duyarlı bir şekilde hareket ediyoruz. Bu bayramda ilçemizde bulunan her vatandaşımız huzurlu bir bayram geçirecek” dedi.

İkiz yapmış olduğu açıklamada “Bayram hazırlıklarımız kapsamında hummalı çalışmalara başlayarak ana caddelerimizden mahalle aralarına, dere yataklarından, çocuk parklarımıza kadar bir çok yerde dokunmadık yer bırakmayacağız Çalışmalarımız arife gününe kadar devam edip vatandaşlarımızın temiz ve huzurlu bir ortamda bayram geçirmesini arzuluyoruz. Bayram nedeni ile kalabalıklaşan ilçemize halkımıza kaliteli hizmet vermek adına Havza Belediyesi olarak 24 saat görevimizin başında olacağız. Şimdiden tüm hemşerilerimizin ve tüm İslam aleminin yaklaşan Ramazan Bayramlarını tebrik eder sağlık, mutluluk, ve huzur diliyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER