Havza Belediye Başkanı Murat İkiz Çakıralan Mahallesini Ziyaret Etti

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz Çakıralan Mahallesini ziyaret ederek mahallede yapılacak yol çalışmaları öncesi incelemelerde bulunarak Mahalle Muhtarı Ahmet Çavdar ve mahalle sakinleri ile görüştü.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz Çakıralan Mahallesini Ziyaret Etti
İkiz ziyarette Çakıralan Mahalle Muhtarı Ahmet Çavdar’dan mahallenin sorunları hakkında bilgiler aldı ve çalışma yapılacak yolları inceledi.

Çakıralan Mahalle Muhtarı Ahmet Çavdar mahallenin kanalizasyon sorunu olmadığını ve yapılacak yollar ile mahallede yaşam standartlarının yükseleceğini belirtti.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz Havza Belediyesi olarak amaçlarının Havzanın en uzak yerleşim birimlerine varana kadar hizmet götürmek olduğunu belirterek; “ Bu yönde çalışmalarımız devam ediyor. Mahalle sakinlerimizin yapılan çalışmalarda ve daha sonrasında yapılan işlerin korunmasında ve sahiplenilmesinde bizlere büyük destek vermekteler. Halka rağmen hiçbir şey yapılmaz. Bizlerde halkımızla birlikte onların ihtiyaçlarını karşılamak adına çalışmalarımıza hızlı bir şekilde devam etmekteyiz.” Dedi.

İkiz Havza Belediyesi olarak bu yıl beton yol imalatına başlayacaklarını değinerek; “Halkımıza hızlıve kaliteli hizmet vermek adına bu yıl beton yol imalatına başlayacağız. Çakıralan Mahallemizde beton yol yapacağımız mahallelerimizden biri. İnşallah kısa sürede bu mahallemizde beton yollarımızı yaparak mahalle sakinlerimiz yazın tozdan kışın çamurdan kurtaracağız. “ dedi.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz'e ziyarette Havza Belediye Meclis Üyesi Recep Akça eşlik etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER