Hasan Basri Kurt, Havza'yı ziyaret etti

Samsun AK Parti Milletvekili Hasan Basri Kurt bir dizi ziyarette bulunmak için Havza ilçesini ziyaret etti.

Hasan Basri Kurt, Havza'yı ziyaret etti

Hasan Basri Kurt ilk olarak esnaf ve vatandaşlar ile sohbet ederek 16 Nisan referandumunda vermiş oldukları desteklerden ötürü teşekkür etti. Kurt Ziyaretlerde yapılan anayasa değişikliği ile Türkiye’nin daha güçlü bir ülke olacağını belirterek; “ Ülkemizin büyümesini ve güçlenmesini istemeyenlere rağmen halkımız tercihini güçlü Türkiye’den yana kullanmıştır. İnşallah bundan sonraki süreçte mazlum ve mağdur İslam coğrafyalarının savunucusu olan ülkemiz daha güçlü olarak yoluna devam edecektir.” Dedi.
Kurt ziyaretler sonunda Havza’da Emrullah Yüksel ve Murat Saat tarafından açılan bir cafenin açılışını gerçekleştirdi.


Kurt burada yapmış olduğu konuşmada da açılan her işyerinin bir istihdam demek olduğunu belirterek işyeri sahiplerine başarılar diledi.
Samsun AK Parti Milletvekili Hasan Basri Kurt daha sonra yeni hizmete giren Havza devlet Hastanesi binasına giderek burada incelemelerde bulunarak Hastane Başhekimi Mustafa Keçeci ve hastane idarecilerinden bilgiler aldı.
Kurt hastane ziyareti esnasında hastanede yatan hastaları da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.


Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ilçedeki mevcut hastanenin yetersiz hale gelmesi nedeni ile doğan ihtiyaçtan yeni binanın yapıldığını belirterek; “Başta Sayın Bakanımız ve Milletvekillerimiz olmak üzere hastane binamızın ilçemize kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim.” Dedi.
 Samsun AK Parti Milletvekili Hasan Basri Kurt yeni hastane binası ile vatandaşlara daha kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet verileceğini belirterek; “Hastanelerimiz artık 5 yıldızlı otel konforunda vatandaşlarımıza hizmet ediyor. Ak Parti iktidarı ile özellikle sağlık sektöründe yapılan yatırımlar ile halkımızın daha iyi sağlık hizmeti alması sağlandı. Bu hizmetlerin bir göstergesinde gezdiğimiz Havza Devlet Hastanemizin yeni hizmet binası. Yeni binamız Havzamıza ve bölgemize hayırlı olsun.” Dedi.
Kurt’a; Havza Bediye Başkanı Murat İkiz, Havza Ak Parti İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir, İlçe Yöneticileri ve Belediye Meclis Üyeleri eşlik ettiler. 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER