Gönül Adımı Samsun’da atılıyor 

AK Parti Genel Merkezi tarafından başlatılan ‘Gönül Adımları’ etkinliği 31 Ocak’ta Samsun’da gerçekleştirilecek.

Gönül Adımı Samsun’da atılıyor 

AK Parti Genel Merkezi tarafından şehirlerin sorunlarının görüşüldüğü, kentin önde gelenlerinin ve vatandaşların görüş, önerilerinin alındığı ‘Gönül Adımları’ etkinliği Samsun’da düzenlenecek.
Cumhurbaşkanı, AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla, AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkanlığı olarak, Türkiye’nin her yerinde sosyal politikalar alanındaki çalışmaları ve yereldeki etkinliğini halktan dinlemek adına ‘Sosyal Politikalarda Gönül Adımları’ projesi başlatılmıştı.
Proje kapsamında 31 Ocak 2018 Çarşamba günü Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık’ın başkanlığında Samsun Büyükşehir Belediyesi Çok Amaçlı Salon Ömer Halisdemir Salonu’nda büyük buluşma gerçekleşecek.
Şehrin kanaat önderleri, akademisyenler, STK Temsilcileri ve çeşitli heyetlerle “Sosyal Politikalarda Gönül Adımları Samsun’u Dinliyoruz” programı çalıştay kapsamında olacak, vatandaşların sorun, talep, görüş ve önerileri birebir kendilerinden dinlenecek, çalışmaların bilimsel analiz ve raporlamaları yapılarak şehrin kalkındırmanın yolu bizzat Samsun’da aranacaktır. 

Toplantı, Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık’ın başkanlığında gerçekleşecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER