Golf Turnuvası'nda kıyasıya mücadele

Samsun Büyükşehir Belediyesi Golf Kulübü tarafından düzenlenen "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 1. Chipping ve Patting Golf Turnuvası"nda 90 sporcu başarılı olabilmek için mücadele etti.

Golf Turnuvası'nda kıyasıya mücadele

Samsun Büyükşehir Belediyesi Golf Tesisi, Cumhuriyetin kuruluşunun 94. yılında özel bir turnuvaya ev sahipliği yaptı. 10 kategoride 90 golfçünün yarıştığı turnuvada sporcular, birbirlerine üstünlük kurmak için saatlerce mücadele ettiler. Mücadelelerin sonunda her kategoride dereceye giren ilk 3 kişiye çeşitli hediyeler verildi.


Turnuva hakkında bilgiler veren Samsun Büyükşehir Belediyesi Golf Kulübü Direktörü Hamza Sayın, "Turnuvanın adı, '29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 1. Chipping ve Patting' turnuvası. 10 kategoride 90 sporcu mücadele etti. Hava şartları turnuvanın oynanmasına müsaade etti. Kulüp olarak ilk turnuvayı 23 Nisan'da düzenlemiştik. 29 Ekim'de ikincisini yaptık. Katılımcı sayısı olarak ilk turnuvanın 2 katına çıktık. Bu katılım bizi oldukça mutlu etti. Bu ayrıca Samsun'da en çok katılımcının olduğu turnuva olarak da tarihe geçti" dedi.


Sporcular, ödül töreninin ardından toplu fotoğraf çekindiler.

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2017, 08:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER