Genç kızın saçları Go kartın lastiğine dolandı derisi yüzüldü

Samsun'da bindiği Go-kart aracının lastiğine saçları dolanan genç kız ağır yaralandı. Saçı kopan ve derisi yüzülen Nurjemal Annalyyeva, hastanede tedavi altına alındı. Saçları go-kartın lastiğine dolanan kadın ağır yaralandı

Genç kızın saçları Go kartın lastiğine dolandı derisi yüzüldü

Samsun'un İlkadım ilçesinde, saçları go-kart aracının lastiğine dolanan genç kadın ağır yaralandı.

Türkmenistan uyruklu Nurjemal Annalyyeva'nın (22) saçları, Batıpark'taki pistte go-kart aracıyla yarıştığı sırada aniden sağ taraftaki lastiğe dolandı. Saçlarının kopması ve saç derisinin yüzülmesi ağır yaralanan Annalyyeva, 112 acil servis ekiplerince Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırıldı. OMÜ Biyoloji Bölümü 4'üncü sınıf öğrencisi olan Nurjemal Annalyyeva, yapılan ilk müdahalenin ardından ameliyata alındı. Go-kart pistine gelen İlkadım Emniyet Müdürlüğü ile Olay Yeri İnceleme Şubesi ekipleri, olaya ilişkin incelemede bulundu.

'KAZADAN DERİN ÜZÜNTÜ DUYDUK'

Büyükşehir belediye Başkanı Zihni Şahin, yaşanan kazayla ilgili derin üzüntü duyduklarını açıkladı. Sosyal medya hesabından kaza hakkında bilgi veren Şahin, "Nurjemal Annalyyeva isimli Türkmenistan uyruklu OMÜ Biyoloji 3. sınıf öğrencimiz Go-kart pistimizde sürüş sırasında hepimizi derinden üzen bir kaza geçirmiştir. Derhal ambulans ile OMÜ TIP fakültemize ulaştırılmıştır. Anakent genel müdürümüz Sayın Erdal Baş Tıp fakültemizde öğrenci kızımızın her türlü işlemi ile ilgilenmektedir. Doktorlarımız tüm tıbbi müdahaleleri itina ile yapmaktadır. Çok şükür öğrencimizin hayati bir tehlikesi bulunamakla birlikte saç dokusu konusunda tetkik ve tedavisi sürmektedir. Bizim için esas olan kızımızın sağlığıdır. Maddi ve manevi olarak kendisinin yanındayız. Öğrencimize ve yurt dışındaki ailesine geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Kızımızın saglıgı noktasında ne gerekiyorsa yapılmakta ve yapılacaktır. Öğrenci evladımızla bizzat ilgileniyorum. Ailemizin hiç bir endişesi olmasın. Rabbim şifa versin." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2018, 10:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER