'Fitne Fesatçılara İzin Vermeyeceğiz'

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, son günlerde özellikle bazı basın organlarında kendisi ve parti teşkilatıyla ilgili yayımlanan haberlerle ilgili olarak, "Yaptığımız güzel işlerden rahatsız olanlar var. Biz yine de fitne fesatçılara izin vermeden işimizi en güzel şekilde yapmanın uğraşı içerisindeyiz" dedi.

'Fitne Fesatçılara İzin Vermeyeceğiz'

Son günlerde kendisine yönelik eleştirilerle ilgili olarak açıklamalarda bulunan Muharrem Göksel, "Güneş balçıkla sıvanmaz. Aleyhimizde yapılmak istenenler havada kalır. Yapılan bu tür haberlere en son benim canım sıkılıyor. Herkes böyle bilsin. Çünkü ben nerede olduğumu biliyorum, ne yaptığımı çok iyi biliyorum" diye konuştu.

'BAŞARIDAN RAHATSIZ OLDULAR'

Samsun'da, Türkiye Cumhuriyeti'ne hükmeden, iktidar partisinin temsilcisi olarak görev yaptığını vurgulayan Muharrem Göksel, "AK Parti'yi, Başbakanımızı temsil ediyorum. Göreve geldiğimizde en büyük amacımız, önce düzeni sağlayıp sonra partimizin gücüne güç katmaktı. Bunu da seçimlerde gösterdiğimiz başarılarla herkese kanıtladık. Başka bir amacımız yok. Tabi bu durumdan rahatsız olanlar var. Şahsi hiç bir çıkarımız, beklentimiz yok. Ülkemize, devletimize, partimize hizmet için buradayız" dedi.

'KİMSEYLE ŞAHSİ İŞİM OLAMAZ'

AK Parti Samsun Teşkilatı'nda 3 yıl sonra görevlerinin sona ereceğini hatırlatan İl Başkanı Muharrem Göksel, "3 yıl sonra AK Parti hizmet bayrağını nereye kadar taşımışız, ona bakacağız. Hiç bir belediye başkanı, hiç bir meclis üyesi ile şahsi bir işim yok, olamaz. Biz partimizin işini yapıyoruz. Bizler, davranışlarımızla örnek olmak zorundayız. Çünkü bizde yalan yok, riya yok. AK Parti davasının misyonunu yüklendik. Bunun sorumluluğunu taşıyoruz" diye konuştu.

ÖRNEK ALMAMIZ GEREKEN İKİ İSİM

Tüm AK Partililerin önlerinde örnek alacağı iki isim bulunduğunu ifade eden Muharrem Göksel, "Bunların biri, kurucu liderimiz, dünya lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan'dır. Diğeri de yine dünyanın her yerinde büyük saygı gören Başbakanımız Sayın Davutoğlu'dur. Bu partinin her kademesinde görev yapan herkes, bu iki ismi örnek alarak çalışmalıdır" dedi.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER