Erdoğan Tok'tan Bir Müjde De Romanlara

Samsun Karadeniz Bölgesi Roman Dernekleri Federasyonu daveti üzerine 200 Evler Mahallesi'nde yaşayan Roman vatandaşlarla bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, " İlle de Roman olsun projesi ile eğitim ve istihdam sorunlarını gidereceğiz." dedi

Erdoğan Tok'tan Bir Müjde De Romanlara

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Samsun Karadeniz Bölgesi Roman Dernekleri Federasyonu Başkanı Mehmet Kayacık ve yönetim kurulu üyelerinin daveti üzerine federasyon binasını ve 200 Evler Mahallesini ziyaret etti. Mahalle sakinleri ile bir araya gelen Başkan Tok  Roman vatandaşlar tarafından büyük bir coşku ile karşılandı. Vatandaşla yakından ilgilenen ve kendisi ile hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen Romanları kırmayan Başkan Tok  mahallelilere ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

200 Evler Mahallesi tarafından kurulan Mehteran Takımın seslendirdiği marşlara eşlik eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Mehter takımını tebrik ederek ekibin oldukça güçlü senkrona sahip olduğunu belirtti. Tok daha sonra 200 Evler Mehter Takımı ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER