'Engeller Ortadan Kalkacak'

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt ve AK Parti İlkadım İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Şen, Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şubesi'ni ziyaret etti

'Engeller Ortadan Kalkacak'

Sakatlar Haftası dolayısıyla AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Samsun Sakatlar Derneği’ni ziyaret etti. İlkadım teşkilatı ile birlikte gerçekleştirilen ziyarette Sakatlar Derneği Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu, kendilerini unutmayarak ziyaret eden Hasan Basri Kurt’a ve İlkadım İlçe Teşkilatına teşekkür etti.

 

HAKYEMEZOĞLU’NDAN TEŞEKKÜR

Samsun’a engellilere karşı Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere tüm ilçe belediyelerin duyarlı olduğunu kaydeden Başkan Hakyemezoğlu, “Geçtiğimiz günlerde engelli arkadaşımız Hükmet Yücebaş’ın da AK Parti İl Başkan Yardımcılığına getirilmesi bizleri son derece memnun etmiştir. Sorunlarımızı dile getirdiğimiz her platformda AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel ve belediyelerimiz ile tüm kamu kurumlarımız bizlere yardımcı oluyorlar” dedi.

TÜM ENGELLERİ AŞIYORUZ

Hükümet olarak tüm engelleri aşmak için mecliste ve komisyonlarda çalışmalarının devam ettiğini ifade eden AK Parti Samsun Milletvekili Kurt, “Engelli vatandaşlarımızın hayatına kolaylık kazandırmak bizlerin boynunun borcudur. Onlar için hükümet olarak çalışmalarımız ara vermeden devam etmekte. Kısa bir zaman sonra engelliler için çıkartacağımız yasa ile birlikte Avrupa Birliği standartlarında engeller ortadan kalkacak” diye konuştu.

 

Sezer SEZER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER