Emniyet Genel Müdürlüğü'ne Samsunlu isim atandı

Emniyet Genel Müdürlüğüne, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2'nci ve 3'üncü maddeleri uyarınca Samsun doğumlu olan Antalya Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya atandı.

Emniyet Genel Müdürlüğü'ne Samsunlu isim atandı

Emniyet Genel Müdürlüğü'ne, Üst Kademe Kamu Yöneticileri ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Atama Usullerine Dair Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2'nci ve 3'üncü maddeleri uyarınca Antalya Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya atandı.

Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında, "Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ın kararı ile Emniyet Genel Müdürlüğüne Üst Kademe Kamu Yöneticileri ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Atama Usullerine Dair Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nin 2'nci ve 3'üncü maddeleri uyarınca Celal Uzunkaya atanmıştır” denildi.

YENİ MÜDÜR SAMSUNLU 

1958 yılında Samsun doğumlu olan Celal Uzunkaya, İlk ve orta öğrenimini Samsun'da tamamladıktan sonra 1975 yılında Polis Koleji'ni, 1978 yılında da Polis Akademisi'ni bitirdi. 1978 yılında ilk görev yeri olan Trabzon'da Komiser Yardımcısı olarak Siyasi Şube Müdürlüğü'nde göreve başladı ve 1982 yılına kadar bu görevde çalıştı. Emniyet teşkilatında çeşitli kademelerde çalışan Uzunkaya, Antalya emniyet müdürü olarak görevdeydi.

Gercekbizde.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER