Ekonomi Bakanı Elitaş Yarın Samsun'da

Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, iş dünyası ile yapacağı toplantı ve açılışlar kapsamında yarın Samsun'a geliyor. Elitaş'ın hayata geçirilmesi beklenen ihracat teşvik tedbirleriyle ilgili mesajlar vermesi bekleniyor

Ekonomi Bakanı Elitaş Yarın Samsun'da

Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş bir dizi açılış ve toplantılara katılmak üzere yarın Samsun'a geliyor. Elitaş'ın Samsun programına Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç da katılacak.  Ekonomi Bakanı Elitaş yarın sabah havayolu ile geleceği Samsun'da ilk olarak Samsun Valiliği'ni ziyaret ederek, Vali İbrahim Şahin ile görüşecek. Elitaş daha sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı makamında ziyaret edecek. Ardından AK Parti İl Başkanlığı'nı ziyaret edecek olan Elitaş ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, burada İl Başkanı Muharrem Göksel ve parti yöneticileriyle toplantı yapacak.

FABRİKA AÇILIŞI YAPACAK

Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş Samsun programı kapsamında daha sonra Organize Sanayi Bölgesi'nde Borsan işçileri ile birlikte öğle yemeği yiyecek. Burada Borsan Alüminyum Fabrikası'nın açılışını gerçekleştirecek olan Bakan Elitaş ve Spor Bakanı Kılıç, öğleden sonra saat 15.00'te ise Samsun'da ekonomi alanın faaliyet gösteren sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle Anemon Hotel'de düzenlenecek toplantıda bir araya gelecek.

Bakan Elitaş'ın Samsun iş dünyası ile yapacağı toplantıda Türkiye'nin ekonomik durumuna ve hayata geçirilmesi beklenen ihracat teşvik tedbirleriyle ilgili mesajlar vermesi bekleniyor.

Gülsüm ATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER