'Eğitim ilk önceliğimiz'

Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi Özel İlgim Ortaokulu ile Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Üyelerine ve 1.Derece yakınlarına yönelik protokol imzaladılar.

'Eğitim ilk önceliğimiz'

Protokol, Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail YOLAYDIN ve Özel İlgim Ortaokulu Müdürü Görsev TÜRE tarafından Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Hizmet Binası’nda imzalandı.

İmzalanan protokol gereği Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Üyeleri ve 1. Derecede yakınları katılım sağlayacakları ortaokul hizmetlerinden liste fiyatı üzerinden % 30 indirim ve 10 ay taksit imkânından faydalanacaklar.

Protokolle ilgili olarak basına bilgi veren Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail YOLAYDIN “Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube olarak üyelerine yönelik sürdürdükleri çalışmalarda Üyeleri ve 1. Derecede yakınları yönelik olarak eğitim alanında da protokoller yaptıklarını, eğitim alanında Özel İlgim Ortaokulu ile protokol imzaladıklarını ve Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi’nin kurumlarla işbirliklerinin devam edeceğini” söyledi.

Özel İlgim Ortaokulu Müdürü Görsev TÜRE “Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi ile yapılan protokolden duyduğu memnuniyeti dile getiren TÜRE,  Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube üyelerinin ve 1. Derece yakınlarının uygun koşullarda kaliteli eğitim hizmetinden faydalanabileceklerini” söylerken “ilgi, sevgi ve güvenin bulanacağı okulumuzda; 12 kişilik Teog sınıfları, alanında uzman dinamik kadrosu, soru kampı, özel ders sistemi, çantasız, tüm ödevlerin okulda bittiği ve sadece ortaokul eğitimi veren okul olması sebebiyle şimdiden Samsun halkının dikkatini fazlasıyla çektiğini, Öğrencilerimizi Atatürk İlke ve İnkılapları ışığında; bu güzel ülkenin aydınlık meşalelerini gelecek nesillere onların aktaracağının bilinciyle hareket ederek onları her türlü kaygıdan uzak yetiştirmeyi vatanımıza ve milletimize bir borç biliyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER