Dört İsim Daha Tamam

Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor basketbol takımında görüşülen dört isimle daha anlaşmaya varıldı. Doğan Deniz Yiğit, Deniz Can Cevik, Hazer Avcı ve Bulut Altın'ın Ramazan Bayramı'ndan sonra imzaya geleceği öğrenildi

Dört İsim Daha Tamam

DÖRT OYUNCU DAHA BİTTİ

Türkiye Basketbol Ligi'nin (TBL) yeni ekibi Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor'da beklenen transferler olmaya başladı. Kırmızı-Beyazlı kulüpte Başkan Kadir Koçak ve Genel Menajer Osman Rendeci transfer görüşmeleri büyük bir titizlikle sürdürüyor. En kısa sürede kadrosunu belirlemek isteyen temsilcimiz dört oyuncu ile daha prensip anlaşmasına vardı. Diğer görüşmelerin de devam ettiği belirtildi.

İMZALAR BAYRAMDAN SONRA

Kırmızı-Beyazlılar Melikşah Üniversitesi'nden Bulut Altın, Mamak Belediye Ankara DSİ'den Hazer Avcı, Sakarya Büyükşehir Belediyespor'dan Deniz Can Çevik ve Sinpaş Denizli Basket'ten Doğan Deniz Yiğit'le her konuda anlaşmaya vardı. Yabancı oyuncularla da görüşmelerin devam ettiği belirtilen Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor, Ramazan Bayramı'nın hemen ardından imzaları attıracağı öğrenildi.

 

Uğur TAĞIN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER