Din Görevlilerinden Başkan Tok'a Ziyaret

Samsun Din Görevliler Derneğini makamında ağırlayan Başkan Tok, " Devletine milletine fayda gösteren tüm derneklerimizin sonuna kadar destekçisiyiz" dedi

Din Görevlilerinden Başkan Tok'a Ziyaret

Samsun Din Görevliler Derneği Başkanı Nuh Can ve yönetim kurulu üyeleri İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'u makamında ziyaret etti. Samsun Din Görevlileri Derneği Olağan Genel Kurulu'nda Yeni Başkan seçilen Nuh Can ve yeni yönetim kurulu üyeleri Başkan Tok'u çalışmalarından ötürü tebrik ederek desteklerinden dolayı da teşekkür etti. Ziyaretine gelen konuklarından derneğin çalışmaları hakkında detaylı bilgi alan Başkan Tok Samsun Din Görevliler Derneği'ne desteklerinin devam edeceğinin altını çizdi.

 

TOK VE EKİBİNE TEŞEKKÜR

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve ekibine desteklerinden dolayı teşekkür eden Samsun Din Görevliler Derneği Başkanı Nuh Can "Mart ayının başında gerçekleştirdiğimiz Samsun Din Görevlileri Derneği Olağan Genel Kurulu sonrası dernek delegelerimizin teveccühü ile derneğimizin başkanlığını yeni yönetim kurulumuz ile birlikte başarılı bir şekilde yürütmekteyiz. İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok'a ve değerli ekibine çalışmalarından ve büyük desteklerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

DESTEĞİMİZ SÜRECEK

Samsun Din Görevliler Derneği'nin adını bir çok ortamda başarılı bir şekilde duyduğunu ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Samsun Din Görevliler Derneğimizi belediyemizde ağırlamaktan mutluluk duyuyorum. Samsun Din Görevliler Derneği yeni Başkanı Nuh Can kardeşime ve yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerine başarılar diliyorum. Samsun Din Görevliler Derneğimize her zaman desteklerimiz tam oldu bu şekilde de devam edecek. Katıldığım programlarda gittiğim yerler de Samsun Din Görevliler Derneğinin adını başarılı bir şekilde duyuyorum. Devletine milletine fayda gösteren tüm derneklerimizin sonuna kadar destekçisiyiz Rabbim bu güzel hizmet yolundan ayırmasın." diye konuştu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER