'Devletin bünyesindeki FETÖ virüsü temizlenecek'

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz iş adamları ile birlikte Samsun Sahra Sıhhiye Okulu Eğitim ve Merkezi Komutanı Piyade Albay Sedat Bulut’u ziyaret etti.

'Devletin bünyesindeki FETÖ virüsü temizlenecek'

Askeriyenin içindeki teröristlerden arındırıldığını ve gerçek vatan evlatlarının hak ettiği yerlere getirildiğini vurgulayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “FETÖ’nün hainlikte ulaştığı son nokta askerini milletine karşı saldırtmak oldu. Bu olay bizi dostu düşmanı sorgulatmak durumunda bıraktı. Darbe girişiminin üzerinden 5 aydan fazla zaman geçti. Ama hainler öyle gizlenmiş ki temizle temizle bitmiyor. Hükümetimizin bu konudaki tutumu kesin ve net. Devletin bünyesine zerk edilen virüsler tek tek temizlenecek. Bugün bir tanesi, yarın yüz tanesi, daha sonra hepsi. Hepsi defolup gidecek. Sedat komutanımız ile göreve başladığı günden bu yana her fırsatta görüşüyoruz. Gerçekten başarılı bir asker olduğuna inanıyorum. Kendilerine Samsun’da sürdüreceği görev boyunca her konuda destek olacağımızın sözünü tekrar veriyorum” dedi.

Samsun Sahra Sıhhiye Okulu Eğitim ve Merkezi Komutanı Piyade Albay Sedat Bulut, Başkan Yılmaz’ın kendilerine her konuda yardımcı olduğunu belirterek ziyaretleri için teşekkür etti. Daha sonra ziyaretçi defterini imzalayan Başkan Yılmaz, Bulut’a görevinde başarılar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER