Derbiyi iki başkan beraber izledi

Hafta sonunda oynanan Galatasaray Fenerbahçe maçını Havza ve Kavak Belediye Başkanları beraber izledi.

Derbiyi iki başkan beraber izledi

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ve Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu 0- 0 berbaere biten Galatasaray Fenerbahçe derbisini Havza’da yeni açılan Havza 1907 Fenerbahçeliler derneğinde birlikte izlediler.


Maç öncesi açılışı gerçekleştirilen hizmete açılan Havza 1907 Fenerbahçeliler Dernek lokalinde birlikte maç izleyen iki belediye başkanı derneğin hayırlı olmasını dilediler.


Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu; “İnşallah derneğimiz uzun yıllar yaşadığımız ve ikinci memleketim dediğim Havza için güzel çalışmalarda bulunur.”dedi.


Havza Belediye Başkanı Murat İkiz; “Hizmete giren derneğimiz üyelerine ve ilçemize hayırlı olsun. Derneklerin asıl amaçları faaliyet gösterdikler yerlerdeki toplumsal yaşama destek sağlamaktır. İnşallah bu derneğimizde hem üyeleri hem de Havzamız için güzel işler yapacaklar.” Dedi.


Havza 1907 Fenerbahçeliler Dernek Başkanı Hasan Kalyon ise katılımcılara teşekkür ederek; “Derneğimizin açılışına katılarak bizleri onurlandıran Havza Belediye Başkanı Sayın Murat İkiz ve Kavak Belediye Başkanı Sayın İbrahim Sarıcaoğlu başta olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Derneğimiz taraftar camiamıza, üyelerimize ve Havzamıza hayırlı olsun.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER