Cumhuriyet Meydanı çevre düzenlemesi örnek oldu

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhuriyet Meydanı modernleştirme çalışmalarını tanıttı, proje büyük beğeni topladı.

Cumhuriyet Meydanı çevre düzenlemesi örnek oldu

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy ve Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye kenti gezdirdi.

27-30 Nisan tarihleri arasında Samsun'da gerçekleşecek Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği (JKBB) 2017 yılı Nisan ayı Olağan Meclis Toplantısı için kente gelen Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy ve Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, konuk etti.

Çiftlik Caddesi çevre düzenlemesi, Kurtuluş Yolu, golf sahasını gezen Başkan Başsoy ve Bahçeci’ye Başkan Yılmaz, eşlik etti. Şehirde yürütülen projeler hakkında bilgi veren Başkan Yılmaz,  Cumhuriyet Meydanı modernleştirme çalışmaları ve çevre düzenlemelerini yerinde anlattı.

Erzincan ve Kırşehir belediye başkanları görsel güzellik karşısında Başkan Yılmaz’ı kutladı, şehrin çehresini değiştiren projelerin tüm belediyeler için örnek teşkil ettiğini kaydetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER