Çarşamba'nın Yeni Klipleri Yayınlandı

Çarşamba Mustafa Kemal Ortaokulu’nun 7 ve 8. sınıf öğrencilerine müzik öğretmeni tarafından verilen performans ve proje ödevi değişik video klipleri ortaya çıkardı

Çarşamba'nın Yeni Klipleri Yayınlandı
Geçtiğimiz ay müzik öğretmeni Çiğdem Ayeş tarafından öğrencilere verilen performans ve proje ödevi sanat eserler ortaya çıkarttı. Öğrencilere istedikleri bir parçaya klip çekmeleri için ödev verilirken tüm öğrenciler bir klip çekti. Çekilen kliplerin amatörlükten uzak ve imkanlar çerçevesinde profesyonel çalışmaların ortaya çıktığını kaydeden müzik öğretmeni Ayeş, “Öğrencilerimizin hayal gücünü ve sanata olan ilgisini artıran bu ödevle çok güzel çalışmalar ortaya çıktı” dedi.  

RENKLİ GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI


Öğrencilerin özellikle sanata karşı ilgilerini artırmak ve sosyalleşmelerine yardımcı olmak için bazı zamanlar tabuların dışına çıkarken Çarşamba İlçesi de yeni video klipleri ile internette çok tıklananlar arasına girmeye başladı. Son zamanlarda sanat dünyasına kazandırdığı yeni sanatçılarla adından söz ettirirken sinema filmlerine de konu olması ilçenin her geçen gün popülerliğini artırmaya devam ediyor. Çarşamba İlçesi geçtiğimiz ay internette paylaşılan video klipleri ile de adından sıkça söz ettirmeye başladı. Mustafa Kemal Ortaokulunun 7 ve 8. Sınıf öğrencileri tarafından çekilen video klipler internette dolaşırken, ilçenin tanıtımına da büyük katkısı olan kliplerin her geçen gün tıklanma rekoru kırdığı belirtiliyor. Sanatçı ruhlarını konuşturan öğrenciler birbirinden ilginç klipleri kendi imkanları ile çekmeye çalışırken renkli görüntüler de ortaya çıktı.    

Sezer SEZER
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER