Bursa'nın yıldızı Terme!

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Bursa Samsun Dernekleri Federasyonu'nun(SAMDEF) düzenlediği Bursa Samsun Günleri'ni değerlendirdi

Bursa'nın yıldızı Terme!

Bursa'da, 04-08 Mayıs 2016 tarihleri arasında Samsun Dernekleri Federasyonu(SAMDEF) tarafından Bursa Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde (AKKM) gerçekleştirilen Samsun Günleri, binlerce insanı ağırladı. Bir stant ile etkinlikte yer aldıklarını hatırlatan Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, "Bir ekip ruhu ile hazırlandığımız bu etkinlikte çok başarılı olduk" dedi.

'BİRİNCİ DERECEDE SORUMLULUĞUMUZ..'

Terme Belediyesi olarak bilindik klasik belediyecilik hizmetlerinin dışına çıktıklarını belirten Şenol Kul, "Terme’yi merkezine alan, Terme’nin daha çok bilinmesine, değerlerinin gün yüzüne çıkartılmasına ya da bilinen değer ve ürünlerinin ülke çapında tanınıp markalaşmasına yönelik tüm sosyal, kültürel, sportif, ekonomik, tarih ve turizm konulu ulusal ve uluslararası etkinliklerde Terme Belediyesi olarak birinci derecede sorumluluk almaya devam edeceğiz. Terme Belediyesi olarak sadece kendi görev ve sorumluluk alanımızda kalmak istemiyoruz. Klasik belediyecilik hizmetlerimizin en iyisini süratli bir şekilde hizmet olarak şehre yansıtmanın yanında şehrimizin her alanda, her mecrada söz sahibi olmasını sağlayacak faaliyetlerin de içinde ya da başında olmak bizlere ayrı bir gurur veriyor" diye konuştu.

ÖNEMLİ İSİMLER TERME STANDINDA

Tanıtım Günleri'nin misafir odasının Terme Belediyesi standı olduğunu, buraya gelenlere yöresel ikramlarda bulunduklarını söyleyen Başkan Kul, "Standımızı İçişleri Bakanımız Efkan Ala ve eşi, Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç, Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Bursa Valisi Münir Karaalioğlu, Bursa Başsavcısı Namık Yılmaz, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, SAMDEF Genel Başkanı Savaş Otruş, Ankara Samsunlular Derneği, Samsun Çarşambalılar Derneği ve çok sayıda vatandaş ziyaret etti" dedi.

Başkan Kul ayrıca Terme Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Nuray Selçuk başta olmak üzere Tanıtım Günleri için emek harcayan belediye meclis üyesi Güler Okumuş, Terme Yalı Mahallesi Muhtarı Murat Dinç ve belediye personeline teşekkür etti.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER