Bu Şehri İhya Etmek İçin Dolu Dizgin Çalışıyoruz

AK Parti Samsun 67. Daraltılmış Danışma Meclisi toplantısında konuşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Şehrimizi ülkemizi ihya etmek için dolu dizgin çalışıyoruz" dedi.

Bu Şehri İhya Etmek İçin Dolu Dizgin Çalışıyoruz
Samsun AK Parti 67. Daraltılmış İl Danışma Meclisi Toplantısı Mavi Işıklar Engelliler Rehabilitasyon Merkezi'nde AK Parti Bölge Koordinatörü Hacı Turan Başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun Milletvekilleri Hasan Basri Kurt, Fuat Köktaş,Orhan Kırcalı, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel,ilçe belediye başkanları Kadın kolları,gençlik kolları ve teşkilat mensupları katıldı.

BAŞKAN YILMAZ'DAN TERÖR VURGUSU

Toplantıda söz alan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, terör vurgusu yaparak,

"Bu ülkenin birliği beraberliği için şu anda üzerimizde dolaşan kara bulutların deffi için hain terör saldırılarından ülkemizi koruyup kollamak için yapılması gerekenleri yüreğimizden ve aklımızdan çıkarmıyoruz" diye konuştu.

BU ŞEHRİ İHYA ETMEK İÇİN GECE GÜNDÜZ KOŞUYORUZ

Gece gündüz hizmet için koştuklarını da ifade eden Yılmaz, "Şehrimizi ülkemizi ihya etmek ve daha iyi yerlere getirmek için dolu dizgin çalışıyoruz. Bundan bir ay önce bütün ilçelerimizi ziyaret ettik ve eksiklikleri anında tespit ederek sorunların çözümü için işe koyulduk" ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER