‘Bu iş mutlulukla sonuçlanacak’

Radyo Gerçek’te ‘Efsaneler Unutulmaz’a konuk olan Samsunsporlu eski Futbolcu Necmi Öksüz, “Bandırmaspor maçında taraftarın da verdiği büyük destekle cumartesi akşamı bu işin mutlulukla sonuçlanacağını düşünüyorum” dedi

‘Bu iş mutlulukla  sonuçlanacak’

Samsunsporlu eski Futbolcu Necmi Öksüz, Radyo Gerçek’te her perşembe akşamı yayınlanan ‘Efsaneler Unutulmaz’ın konuğu oldu. Ercüment Gül’ün sunduğu programda Öksüz, kendisine sorulan soruları yanıtladı. Futbola Samsunspor’un minik takımında başladığını ve çok kısa sürede yukarılara doğru çıkarak 17 yaşında A takımda forma şansı bulduğunu belirten Öksüz, ağabeyi Necati Öksüz’le birlikte aynı takımda da yer aldığını belirtti.

KONU BANDIRMASPOR MAÇI

Futbol oynadığı dönemlerle imkanların şimdiki gibi olmadığı ve çok zor şartlar altında mücadele ettiklerini ifade eden Öksüz, “Bu zamanda tesisler anlamında şartlar çok iyi. Ancak planlı ve programlı bir şekilde çalışmalarla futbolcular yetiştirilebilir” ifadelerini kullandı. Programda ise en çok konuşulan Samsunspor’un yarın Bandırmaspor ile oynayacağı kritik müsabaka oldu.

‘TARAFTAR İLE BÜTÜNLEŞİNCE BAŞARIR’

Samsunspor’un, sadece Samsun’un değil Türkiye’ye mal olmuş bir marka olduğunu söyleyen Öksüz, “Böylesine büyük bir camianın bu kritik maçta ihtiyacı olduğunu alacağına inanıyorum. Taraftarın da verdiği büyük destekle cumartesi akşamı bu işin mutlulukla sonuçlanacağını düşünüyorum. Samsunspor geçmişinde de taraftarı ile bütünleştiği zaman çok zor işleri başarmıştır” diye konuştu.

Mustafa ATASEVEN

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2017, 10:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER