Başkanlığı Gitti Ama Yönetimde!

Samsun Sinop Esnaf ve Sanatkar Kredi Kefalet Kooperatifi 11. Bölge Birliği’nin başkanı olan Metin Genççakır, Fevzi Apaydın’ın kararı ile başkanlıktan alındı ama yeni yönetimde yerini aldı

Başkanlığı Gitti Ama Yönetimde!

Geçtiğimiz ay yapılan Samsun Sinop Esnaf ve Sanatkar Kredi Kefalet Kooperatifi 11. Bölge Birliği seçimlerinde Fevzi Apaydın tekrar başkan seçildi. Bölge Birliği Seçimleri öncesi 19 Mayıs Esnaf ve Sanatkar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Adnan Konaş’ın kulis çalışması yapması dengeleri değiştirdi. Fevzi Apaydın mevcut başkan Metin Genççakır’ı yönetim kararıyla görevden alırken yerine kendisi başkan olarak geçti.

İKİ BAŞKANLIĞI GİTTİ

Tek adayla gidilen Bölge Birliği Seçimlerinde Fevzi Apaydın başkan seçildi. Apaydın’ın başkanvekilleri ise Atakum Esnaf ve Sanatkar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek ile Sinop Esnaf ve Sanatkar Kredi Kefalet Kooperatifi Cemal Gürsel Öz oldular. Başkanlığı elinden alınan Metin Genççakır ise Apaydın’ın yönetimde olmaya razı geldi. Esnaf Odaları Birlik Başkanlığının yanı sıra Esnaf ve Sanatkar Kredi Kefalet Kooperatifi Bölge Birliği başkanlığından da olan Genççakır’ın yönetime girmesi bazı çevrelerin tepkisini çekti.

 

Sezer SEZER

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER