Başkan Yılmaz'ı Duygulandıran Düğün Mesajı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Şırnak’da görev yapan bir komandonun cep telefonuna WhatsApp üzerinden mesaj atıp, kendisini düğününe davet ettiğini söyledi. Komandonun masajını okuyan Başkan Yılmaz, belediye başkanları ve meclis üyelerini düğüne hep birlikte katılmayı, en mutlu gününde yanında olup moral vermeye davet etti.

Başkan Yılmaz'ı Duygulandıran Düğün Mesajı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı öncesinde AK Partili belediye başkanları ve meclis üyeleri, Samsunum-1 gemisinde bir araya geldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel’in başkanlığında gerçekleşen grup toplantısında Başkan Yılmaz, cep telefonuna gönderilen bir mesajı paylaştı.

Mesajı bir komandonun yazdığını söyleyen Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, “Geçen gün telefonuma WhatsApp’tan bir resim geldi. Beni çok duygulandırdı. Çocuğumuz Şırnak’ta güvenlik görevlisi. Güzelce bir fonda durmuş kahramanımızın elinde tüfeği ve maskesi ile boy resmi var.  Fotoğrafın altında ‘Önce Vatan’ yazıyor.  Yazdığı yazıda “Ülkemizin birliği bütünlüğü için mücadele ediyoruz. Sayın Büyükşehir Belediye Başkanım, ayın 14’ünde Bafra ilçesinde nikahım var. Düğünüme davetlisiniz. Tam teçhizatlı kıyafetle nikahımızı kıymanızı istiyorum. Şırnak’tan selamlar diyor.” Genç askerimiz. Hep beraber gidip bu gencimizin yanında olalım. Hediyelerimizi verelim. Bu güzel günde yanında olarak ona moral verelim.  Sayın Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız, güvenlik güçlerimize moral vermek için toplantılar ve konuşmalar yapıyorlar. Biz de gereğini yapmalıyız.” diye konuştu.

Ülkemiz için, Doğu ve Güneydoğu’da terörle yoğun mücadele eden tüm güvenlik güçlerine dua eden Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Allah, polisimize, askerimize, jandarmamıza, güvenlik güçlerine güç kuvvet versin ve Rabbim bu mücadelelerini mübarek kılsın. Her namazımızda onlara dualarımızı göndermemiz gerekiyor. Milletimizin birlik ve bütünlüğünü bozmaya yönelik bu terör örgütlerini, mensuplarını ve onların işbirlikçilerini kahredecek bir galibiyeti Allah, güvenlik güçlerimize nasip etsin.” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER