Başkan Yılmaz; 'Türkiye'ye Hayırlı Olsun'

AK Parti 2. Olağanüstü Kongresi’ne katılarak oyunu kullanan Başkan Yılmaz; “AK Partimiz yeni bir heyecan ve hırsla yoluna devam edecek. Bu demokrasi şöleni ve sonuçlarının tüm ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Başkan Yılmaz; 'Türkiye'ye Hayırlı Olsun'

Büyük bir coşku içinde yapılan ve Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ın Genel Başkan seçildiği AK Parti 2. Olağanüstü kongresine katılarak oyunu kullanan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, yeni Türkiye’nin mimarı AK Parti’nin yeni bir hırs ve heyecanla kaldığı yerden yoluna devam ettiğini ifade ederek, “Başta kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve yeni Genel Başkanımız Sayın Binali Yıldırım olmak üzere en üst yöneticisinden örgütümüzün en alt birimlerine kadar yeni Türkiye ve 2023-2071 vizyonuna doğru hız kesmeden ve daha büyük bir azimle koşmaya devam edeceğiz” dedi.

2. Olağanüstü Kongre’nin tam bir demokrasi şöleni içerisinde cereyan ettiğini ve AK Parti’nin bir kez daha ilkeleri ve idealleri etrafında kenetlendiğini kaydeden Başkan Yılmaz, “Olağanüstü kongremizden çıkan sonucun ve oluşturulan yeni yönetim kadrolarımızın hem ülkemiz hem de tüm dünya adına hayırlı olmasını temenni ediyorum. AK Parti bugün sadece ülkemiz için değil, büyük kargaşa ve acılarla boğuşan dünya ülkeleri için de bir umut bir istikrar adası konumundadır. Bizi yöneten idarecilerimizin bugüne kadar taşıdığı ve bu noktaya getirdiği bu liderlik ve öncülük misyonu yeni dönemde de büyüyerek ülkemizi hak ettiği konuma taşıyacaktır. Ne mutlu bizlere ki böyle büyük bir dava partisinin içerisinde yerel yönetici olarak hizmet vermeye ve destek olmaya çalışıyoruz. Allahıma binlerce şükürler olsun ki bunca saldırı, iftira ve ayak oyunları ile kuşatılmaya çalışılan, yolundan döndürülmeye çalışılan, ama her saldırı sonrasında daha da güçlenerek, milletine sırtını dayayıp milletten aldığı güçle daha da büyüyen bu camianın bir parçasıyım.” Şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER