Başkan Yılmaz: Tek derdimiz var, o da halkımıza hizmet

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun'un Havza ilçesine ziyarette bulundu.

Başkan Yılmaz: Tek derdimiz var, o da halkımıza hizmet

Yusuf Ziya Yılmaz, Havza ziyaretinde ilçe belediye başkanı Murat İkiz ile beraber Yukarısusuz Mahallesi'ni ziyaret ederek, beton yol çalışmalarını inceledi, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Cem Evi'ni de ziyaret eden Yılmaz, muhtar ve mahalle sakinleriyle beraber sohbet etti. Başkan Yılmaz, halkın taleplerinin dikkate alınmasının önemine değindi. Gece gündüz durmadan çalıştıklarını söyleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Vatandaşlarımız dua ediyorlar. 'Bizi pırıl pırıl yola ve hizmetlere kavuşturdunuz' diyorlar. Samimi bir gülümseme ve milletimizin duası bize yeter. Biliyoruz ki yürekten sökülüp gelen bir dua hedefini bulmada kurşundan daha hızlıdır." dedi.

TEK DERDİMİZ VAR O DA HALKIMIZA HİZMET

Halka yapılacak olan hizmetin önemli olduğundan bahseden Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz, "Samsun'un bin civarında mahallesi var. Bu mahallelerin yaklaşık 750'sine bir şekilde belediye hizmetlerini ulaştırarak dokunduk. Havza'da ise 65 kırsal mahallemizde çeşitli hizmetlerimiz oldu, 100 kilometre beton yol yaptık. Özellikle kırsal mahallelerimize hizmetler konusunda Havza Belediyemiz ile koordineli ve işbirliği içinde çalışmamız halkımıza kaliteli ve hızlı hizmet ulaştırmak adına önemli. Şehrimizin tüm ilçelerinin neye ihtiyaç varsa o sorunu çözmek için gece gündüz çalıştık. Çünkü bizim bu makamlara gelirken tek derdimiz vardı, o da halkımıza hizmet. Çünkü biz halkımızın hizmetkarıyız."dedi.


 

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2018, 16:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER