Başkan Yılmaz, şehit babasını yalnız bırakmadı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, hastanede tedavi gören şehit babası eski muhtar Şerif Artut’u ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Başkan Yılmaz, şehit babasını yalnız bırakmadı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, geçirdiği rahatsızlık sebebiyle bir süredir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören eski Kadıköy Mahallesi muhtarı ve şehit babası Şerif Artut'a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
1997 yılında Kuzey Irakta Şehit olan Jandarma Komando Er Erdal Artut’un babası olan Şerif Artut’un sağlığı hakkında bilgi alan Başkan Yılmaz, sohbet edip hal ve hatırını sordu.
Başkan Yılmaz’ın ziyaretinden dolayı teşekkür eden ve mutluluğunu ifade eden şehit babası, sağlığının her geçen gün iyiye gittiğini söyledi.
Şehit ailelerinin emanet olduğunu ve her zaman yanlarında olduklarını ifade eden Başkan Yılmaz ise, “Eski muhtarımız olan Artut, bir şehit babası. Hastalığını haber aldığımızda bizlerde çok üzüldük. Ziyaretine gelerek her zaman yanında olduğumuzu hissettirmek istedik. Şehitlerimize çok şeyler borçluyuz. Onlar vatan için gözlerini kırpmadan canlarını verdiler. Aileleri bizim alemiz,  bizlere emanet.” dedi.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER