Başkan Yılmaz Samsun Halkını Böyle Seslendi

Demokrasi nöbetinin altıncı gününde de yine on binlerce vatandaş Samsun Cumhuriyet Meydanını doldurdu.

Başkan Yılmaz Samsun Halkını Böyle Seslendi
Vatandaşla birlikte meydanlarda olan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz: “6 akşamdır gözünüzü kırpmadan, yorulmadan burada demokrasi için, iradenize sahip çıkmak için nöbettesiniz. Sizlerle gurur duyuyorum” dedi.
Meydandan sabaha kadar ayrılmayan Samsunlular meydanı kırmızı beyaza büründürürken, sabaha kadar darbe karşıtı sloganlar atarak tek yürek olma mesajı veriyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi ise demokrasi nöbeti tutanları yalnız bırakmayarak sabaha kadar çay, çorba ikramlarında bulunuyor.

NİFAK TOHUMU EKMEYE ÇALIŞTILAR AMA BAŞARAMADILAR

Samsun halkına seslenen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, ülkenin tuzak kurmak isteyenlere en güzel cevabı verdiğini vurgulayarak, “Bugün burada farklı siyasi mgörüşte hemşerilerim var. Biz binlerce yıldır dimdik ayakta durduysak işte bu yüce milletin birliği ve beraberliği sayesinde durduk. Bu birlik ve beraberliğimize nifak tohumları ekmeye çalıştılar ama başaramadılar.6 akşamdır gözünüzü kırpmadan, yorulmadan burada demokrasi için, iradenize sahip çıkmak için nöbettesiniz. Sizlerle gurur duyuyorum.'' diye konuştu.

İŞTE VATAN AŞKI BÖYLE BİR ŞEY

Daha sonra düğünlerini bırakıp meydana demokrasi nöbetine gelen gelin ve damadı tebrik eden Başkan Yılmaz, ''İşte vatan aşkı böyle bir şey. Çünkü vatansız yuva olmaz. Çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyorum'' ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER