BAŞKAN YILMAZ KUVEYT'DE

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Kuveyt’in Farwaniya şehri ile kardeş şehir protokolü imzalamak ve bir dizi ziyarette bulunmak için Kuveyt’e gitti.

BAŞKAN YILMAZ KUVEYT'DE

Samsun Valisi İbrahim Şahin’in de iştirak ettiği ziyarette Samsun heyetini havaalanında Kuveyt İli valilik yetkilileri karşıladı. Vali Şahin ve Başkan Yılmaz programlarının ilk gününde Türkiye Kuveyt Büyükelçisi Salih Murat Tamer ile bir araya geldiler. Ziyarete THY Ortadoğu’dan Sorumlu Başkan Yardımcısı Adem Ceylan da iştirak etti.

Vali Şahin ve Başkan Yılmaz, Kuveyt’de bir süre dolaştıktan sonra Türkiye’de özellikle turizm ve inşaat alanlarında büyük yatırımları olan ve Kuveyt’in önde gelen iş adamları ile de bir araya geldiler. Görüşmeler sırasında Vali Şahin ve Başkan Yılmaz iş adamlarına Samsun’u anlatarak yakın zamanda yatırım imkanlarının değerlendirilmesi için Samsun’a davet ettiler.

THY ÖDÜL TÖRENİNE KATILDILAR

THY’nin Kuveyt’de en fazla satış yapan acentelerini ödüllendirdiği geceye de iştirak eden Vali Şahin ve Başkan Yılmaz acentelere ödülleri birlikte verdiler. Ödül törenine Kuveyt Büyükelçimiz Salih Murat Tamer de katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER