Başkan Yılmaz, eski dostlarıyla buluştu

Karayolları 7. Bölge Müdürlüğü tarafından düzenlenen Geçmişten Günümüze Karayolculuk Ruhunu Yaşatma Günleri programında, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz eski dostlarıyla buluştu.

Başkan Yılmaz, eski dostlarıyla buluştu

Karayolcu arkadaşları ile yıllar sonra yeniden buluşmanın mutluluğunu yaşayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ,Karayolcu olmanın bir anlamda kardeşlik olduğunu söyledi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Karayolları 7. Bölge Müdürlüğü tarafından düzenlenen Geçmişten Günümüze Karayolculuk Ruhunu Yaşatma Günleri programında eski karayolcu dostları ile bir araya geldi.  Karayolları Misafirhanesinde yapılan programda yıllar sonra yeniden  Karayolcu arkadaşları ile buluşmanın heyecanını yaşayan Başkan Yılmaz,duygu dolu anlar yaşadı.  Karayolculuk kardeşliktir, paylaşmaktır diyen Yılmaz," Yıllar sonra bir araya geldiğin arkadaşınla anıların canlanması, o günlere gitmek demektir. Bende bugün burada bir kez daha Karayolları dönemime gittim. Yaşadığımız anılarımız paylaştıklarımız tekrar gözümde canlandı. Bugün burada yeniden dostlarımla bir araya gelmek beni son derece mutlu etti''diyerek duygularını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2017, 00:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER