Başkan Yılmaz, “Dün dünde kaldı artık geleceğe bakıyoruz”

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı  Yusuf Ziya Yılmaz, “Dün dünde kaldı artık geleceğe bakıyoruz, çok çalışacağız” dedi

Başkan Yılmaz, “Dün dünde kaldı artık geleceğe bakıyoruz”

Referandum teşekkür ziyaretlerinin Bafra İlçesi programında kendisini dinleyenlere seslenen Başkan Yılmaz, “Dün dünde kaldı. Yarından itibaren geleceğe bakacağız ve çok çalışacağız.” dedi.

16 Nisan seçimlerinde Bafra ilçe teşkilatı olarak ortaya konulan katkılar için partililere teşekkür eden Başkan Yılmaz, “Samsun'un iki büyük ilçesi var birisi Bafra birisi Çarşamba. Vezirköprü’müz de var ama Bafra ve Çarşamba Samsun'un aynı zamanda nüfus yoğunluğu itibariyle iki büyük ilçesi. Ekonomisiyle de şehri geçmişten bu zamana kadar omuzlarında taşıyan, iki büyük ovaya sahip olan ilçelerimizden birisi Bafra. Bafra’mız Türkiye'nin birçok şehrinden daha büyük. Başka bir boyutu daha var. Bafra ve Çarşamba Samsun’un siyasetinin de taşıyıcısı olan iki ilçemiz olmuştur. Bafra hakikaten 1950'den beri kendi ekonomisi ile siyasette de çok etkili olmuş bir ilçemizdir. 94 yıllık Cumhuriyet dönemimizin, 94 yıllık sürecin en önemli dönüm noktalarından birisi olan 16 Nisan referandumunda da Bafra kendisine yakışan bir gayret ve çaba içerisine girmiş ve hiçbir ilçemizden geri kalmamış, iyi bir frekansı yakalayarak çok güzel bir sonuç elde etmiştir. Bu başarı ile sevineceğiz ama başarıyı elde ettik diye kibirlenmeyecek geleceğe bakacağız. Dün dünde kaldı. Artık geleceğe bakıyoruz.” Şeklinde konuştu.

Programda Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Milletvekilleri Hasan Basri Kurt, Orhan Kırcalı,AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’de yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2017, 23:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER