Başkan Yılmaz: Çarşambalı gerekeni yaptı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Çarşambalı hemşerilerim ülkesinin geleceği için doğru bir karar verdi” dedi.

Başkan Yılmaz: Çarşambalı gerekeni yaptı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ile birlikte teşekkür ziyaretlerini sürdüren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Çarşamba ilçe teşkilatında partililerle buluştu.

Çarşambalı gerekeni yaptı

Çarşamba halkının her zaman geleceği için karar verdiğini ve bu doğrultuda yaşadığını belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Çarşamba 16 Nisan’da gerekeni yaptı. Sandıkları ‘Evet’ ile süsledi. Ülkesinin geleceği için doğru bir karar verdi Çarşambalı hemşerilerim. Bundan sonra ne mi olacak? Türkiye’miz atacağı adımları daha istikrarlı ve kararlı atacak. Tüm dünya ülkelerinin karşısında dik duracağız. Geleceğe büyük projeler taşıyacağız. Ekonomimizi canlandıracağız. Güçlü bir Türkiye olacağız. Tabi bunlar referandum sonucunda ‘Evet’ çıkması için büyük emek gösteren milletimiz sayesinde olacak. Referandum çalışmalarında gecesini gündüzüne katan, ailesine ayıracağı zamanı ‘Evet’ için harcayan tüm vatandaşlarımızı canı gönülden tebrik ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2017, 16:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER