Başkan Yılmaz, Bahçeşehir Koleji'nin İftarına Katıldı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel’in verdiği iftar yemeğine katıldı.

Başkan Yılmaz, Bahçeşehir Koleji'nin İftarına Katıldı
İftar sonrası davetlilere hitap eden Başkan Yılmaz, herkesin Kadir Gecesi’ni ve Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.Çakallı Han’da verilen iftar yemeğine Samsun Valisi İbrahim Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Adalet Komisyon Başkanı Kemal Alver, Tekkeköy Kaymakamı İbrahim Küçük, Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanı Sg. Alb. Murat Özer,  İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz,Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel, İl Sağlık Müdürü Dr. Yusuf Köksal ile işadamları ve davetliler katıldı. 

İftar yemeğinde davetlilere teşekkür eden Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel, katılan herkese teşekkür ederek, Samsun’daki yeni yatırımlardan söz etti. İş adamı Yücel, “Bu akşam ki, iftar yemeğimizi bu güzel mütevazi mekanda vermekten çok mutlu oldum. Burası çok hoşuma gitti, çok da duygulandım. Böyle güzel tarihi eserleri onarıp eski haline getirmek gerçekten çok muazzam oluyor. Ben öncelikle Sayın Valimize ve Sayın Belediye Başkanımıza böyle yerleri kazandırdıkları için çok teşekkür ediyorum. Bu akşam iftarımıza katıldığınız için siz değerli dostlarımıza da çok teşekkür ediyorum. Burada sizlere bir müjdeyi vermek istiyorum. Bu sene 4. Fen ve Teknoloji Lisesini Samsun’da açıyoruz. Hepinize iyi akşamlar ve iyi bayramlar diliyorum. Katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ise “Bu güzel mekanda sizlerle birlikte olup Ramazan’ın güzelliğini birlikte hissettik. İnşallah nice güzel Ramazan akşamlarında böyle birlikte oluruz. Enver Bey’in Samsun’a yönelik düşünceleri, eskiden beri olumlu ve samimiydi. Şehrimize yatırım yapmak konusunda her zaman motiveydi. Bizimle olan dostluğu da inanıyorum ki bu motivasyona katkı verdi. Bu dostluğu yatırımlarıyla geleceğe bağladı. Biz de Enver Bey’in dostluğu ile gurur duyuyoruz. O bakımdan kendisinin Samsun’a yapacağı her türlü yatırıma, dostumuzun iş yapma kabiliyetine yönelik önünün açılması fırsatı gibi değerlendiriyorum. Kolejden hocalarımız da aramızda. Tüm Bahçeşehir okulları personelinin yaklaşan Kadir Gecesi’ni ve Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı.

İftar yemeğinin ardından TRT Sanatçısı Yaprak Sayar, davetlilere mini bir konser verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER