Başkan Yılmaz, AK Parti Grup toplantısına katıldı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Başbakan Binali Yıldırım’ın başkanlığında gerçekleşen AK Parti grup toplantısına katıldı.

Başkan Yılmaz, AK Parti Grup toplantısına katıldı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti haftalık grup toplantısına katıldı.

Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında gerçekleşen AK Parti Gurup toplantısı gerçekleşti. Başbakan Binali Yıldırım’ın önemli mesajlar verdiği toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’da katıldı.

Başkan Yılmaz, toplantıyı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Eski Gençlik ve Spor Bakanı Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç ile birlikte izledi.

Programları müsait oldukça AK Parti Grup toplantılarına katıldığını belirten Başkan Yılmaz, ”Ülkemizin geleceği için önemli kararların alındığı bu toplantılarda bulunarak tarihi anlara şahitlik etmek bizi gururlandırıyor. Aynı zamanda Grup Toplantılarımız vesilesi ile partimizin birbirinden değerli isimleri ile de bire bir görüşme fırsatımız oluyor” dedi. 

BAKAN YARDIMCISI ALPAY'A ZİYARET

Ankara'da ziyaretlerini sürdüren Başkan Yılmaz, AK Parti Grup Toplantısı'nın ardından Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay'ı ziyaret etti. .

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2017, 15:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER