Başkan Tok'tan Personeline Çifte Bayram

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, kadrolu işçilere bayram ikramiyesi ve şirket çalışanlarına 500 TL'lik avans ödedi

Başkan Tok'tan Personeline Çifte Bayram

ÇALIŞANLARI SEVİNDİRDİ

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Ramazan ayının son mesai gününde belediye çalışanları ile birlikte bayramlaştı. 9 günlük Ramazan Bayramı öncesi iki sevinci de bir  arada yaşatan Başkan Tok, Uzun bayram tatilini ailesi ve yakınları ile geçirecek olan personeline bayram ikramiyesi ve avans ödemesi yaparak çifte mutluluk yaşattı.

SON MESAİ DE BAYRAMLAŞMA

Ramazan bayramı dolayısıyla son mesai gününde tek-tek çalışanını işbaşında ziyaret ederek bayram çikolatası ikram eden Başkan Tok, İlkadım ve Gazi hizmet binaları, Derebahçe Şantiyesi, Hanımlar Lokali ve Kültür Merkezlerinde bulunan belediye personeli ile bayramlaştı.

BAYRAMLAŞMA BAYRAMIN 1.GÜNÜ

Bayramların toplumu birbirine sımsıkı bağlayan küskünlükleri ve dargınlıkları ortadan kaldıran önemli günler olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Erdoğan Tok, " Birlik ve beraberliğimizin simgesi olan, toplumumuzu kaynaştıran, hoşgörü ve kardeşliğimizi artıran bir bayramımızı daha karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Belediye olarak çalışanımızla b. Büyük bir aileyiz. Belediye olarak her bayramı bir öncekinden daha güzel daha anlamlı karşılıyor ve kutluyoruz. Tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Sağlıklı, mutlu, birliktelik içinde nice bayramlar geçirmenizi temenni ediyorum. Bayramın 1. günü saat 14.00’da İlkadım hizmet binamızda gerçekleşecek olan bayramlaşma programımıza tüm halkımızı bekliyorum.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER