Başkan Tok, Sağlık Camiasıyla Sahurda Buluştu

Geleneksel hale gelen sahur programında sağlık kurumları yöneticileri ile bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ Komşu iftarları kapsamında vakumlu otomatik paketleme makinesiyle hijyenik bir ortamda özel bir kutuda servis edilen yemeklerde, sıra bekleme sıkıntısı olmadan masalarda hazır bir şekilde bulunuyor" dedi.

Başkan Tok, Sağlık Camiasıyla Sahurda Buluştu

İlkadım Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen sahur programlarının bir yenisi Samsun’un sağlık yöneticileri ile gerçekleştirildi. Ihlamur Cafe Restaurant’ta düzenlenen sahur programına İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu, İl Sağlık Müdür Dr. Yusuf Köksal, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm.Dr. Dursun Mehmet Mehel ve çok sayıda hastanenin başhekimi ve başhekim yardımcıları katıldı.

Düzenlenen sahur programı için İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a teşekkürlerini sunan İl Sağlık Müdür Dr. Yusuf Köksal başkan Tok ve ekibine çalışmalarında başarı diledi.

SAĞLIKÇILARIN YANINDA

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un sağlıkçılara ve sağlığa her zaman destek olduğunu ifade eden Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Dursun Mehmet Mehel “İlkadım Belediye Başkanımız bu gece Samsun’da ki sağlık yöneticilerini sahur programına davet etti. Bu daveti için kendilerine teşekkürlerimizi sunuyorum. Samsun’da ki sağlık kuruluşlarının bir çoğu İlkadım ilçemizde bulunmaktadır. Bu gece ki sahur programında sadece İlkadım ilçemizde mevcut olan sağlık kuruluşlarımızın yöneticileri değil Samsunumuzda ki tüm yöneticilerimiz burada. Bizleri her zaman hatırlayan her zaman destekçimiz olan, her projemize yanımızda olan başkanımıza tekrar teşekkür ediyor Ramazan bayramınızı şimdiden kutluyorum” dedi.

A’DAN Z’YE HİJYEN

Komşu iftar sofralarında vatandaşlara sunulan yemeklerin A’dan Z’ye hijyenik ortamlarda hazırlandığını kaydeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ise, “Sağlık bizler için büyük önem taşımaktadır. Çünkü kamu hastanelerinin büyük bir çoğunluğu İlkadım ilçemizin sınırları içinde hizmet vermektedir. Bu gece davetimize iştirak eden sağlık yöneticilerimize teşekkürlerimi sunuyorum. İlkadım Belediyesi olarak çok güzel bir Ramazan ayını icra ettik. Her akşam farklı mahallelerimizde komşu iftarı sofralarımızı kuruyoruz. Bizler göreve geldiğimiz ilk gün halkımıza hijyenik bir İlkadım sözü verdik. İftarlarımızda da bu sözümü tutuyoruz. Tamamen vakumlu ambalaj sistemi ile beraber iftar yemeklerimizi sunuyoruz. Vatandaşlarımızı hiç sırada bekletmeden yemeklerini masalarının üzerlerinde sıcak ve hazır bir şekilde bulunduruyoruz. Kısacası A’dan Z’de hijyenik bir ortamda hazırlanan yemeklerimiz yine hijyenik bir şekilde halkımıza sunuluyor. Yıllardır bu sistemi devam ettiriyoruz. Vatandaşlarımız da bu uygulamadan memnun bizlerde memnunuz. Allah’a şükürler olsun bu Ramazan ayımızı da tamamladık. Seneye bu iftar ve sahur programlarımızı genişletmeyi düşünüyoruz. On binlerce vatandaşımız ile lokmalarımızı paylaşmayı hedefliyoruz. Allah bu güzelliklerden bizlerleri mahrum bırakmasın. Allah birliğimizi dirliğimi daim etsin” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER