Başkan Tok, Memurlarla Buluştu

İlkadım Belediyesi memurları ile bir araya gelen Başkan Tok, "Bugüne kadar personellerimiz birlikte büyük işlere imza attık, bundan sonra da birlikte büyük başarılar elde edeceğiz" dedi.

Başkan Tok, Memurlarla Buluştu

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Bem-Bir-Sen tarafından Ihlamur Cafe Restaurant'ta düzenlenen akşam yemeğinde İlkadım Belediyesi'nde görev yapan memurlar ile bir araya geldi. Personeli ile yakından ilgilenerek sohbet eden Başkan Tok,  belediye olarak yapılan çalışmalar hakkında personeli bilgilendirdi. Düzenlenen programa Bem Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay,Bem-Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Nurettin Sever,Hizmet İş Sendikası Samsun İl Başkanı Ziya Uzun, İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcılar ve belediye memurları katıldı.

BAŞKAN TOK HER ZAMAN DESTEKÇİMİZ OLDU

Düzenli olarak yapılan buluşma gecesine her zaman destek veren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'a teşekkür eden Bem-Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Nurettin Sever  "Her yıl İlkadım Belediyesi memurlarımız ile birlikte gerçekleştirdiğimiz birlik beraberlik yemeğimizin yenisi Ihlamur Cafe Restaurant'ta yapmamıza öncülük eden personeline her zaman maddi ve  manevi her türlü desteği veren daima çalışanın yanında olan başkanımıza memurlarımız adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER