Başkan Togar Polis Haftasını Kutladı

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar 10 Nisan 1845 yılında kurulan Polis Teşkilatının kuruluşunun 171. yılı olması münasebetiyle Tekkeköy İlçe Emniyet Müdürü Salih Çakır'ı makamında ziyaret etti.

Başkan Togar Polis Haftasını Kutladı

Türk Polis Teşkilatı’nın 171 Yıldır Türk Milleti’nin huzurunu, can ve mal güvenliğini sağlayarak oldukça önemli bir görevi yerine getirdiğine dikkat çeken Tekkeköy Belediye Başkanı Togar, “Türk Milleti’nin temel hak ve özgürlüklerin teminatı olan polisimizin ülke huzurunun sağlanması konusunda verdiği hizmet takdire değerdir. Sizi ve ekibinizi İlçemizin güvenliği adına gerçekleştirdiği çalışmalardan dolayı kutluyor, vatan uğruna şehit düşen polislerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi rahmetle anıyorum. Polis Teşkilatı’nın tüm kademelerinde görev yapan polis teşkilatı mensuplarına aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk, huzur dolu bir yaşam diliyorum” dedi.

Ziyareti dolayısı ile duyduğu mennuniyeti dile getiren Tekkeköy İlçe Emniyet Müdürü Salih Çakır, her zaman bizlerin yanında destekçimiz olan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER