Başkan Taşçı'dan 'Türk Bayrağı' Birlikteliği

Yaşanan terör saldırılarının ardından birlik ve beraberlik mesajları yayınlayarak herkesin birbirini kucaklaması gerektiğini kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, ilçede ‘Türk Bayrağı’ kampanyası başlattı.

Başkan Taşçı'dan 'Türk Bayrağı' Birlikteliği
Atakum Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler, Başkan Taşçı’nın talimatı üzerine ilçedeki işyerlerine Türk Bayrağı dağıtıyor. Vatandaşların toplu olarak kullandığı mekanlarda vatandaşlara Türk Bayrağı dağıtıyor.

Terörün ülkemizde bir korku oluşturmaya çalıştığını ancak bunda başarılı olamayacaklarını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Türk Bayrağının renkleri tesadüfen seçilmiş renkler değildir. Ecdadımızın ülkemizi korumak için döktüğü kanlardan rengini alan bayrağımızla gurur duyuyoruz. Terör saldırıları ile Türk Milletini korkutmak, yıldırmak isteyenler iyi bilmeli ki bizler Çanakkale’de birkaç saniye sonra şehit olacağını bile bile vatanı için ölüme koşmuş bir ecdadın torunuyuz. Aynı ruhtan hareketle bugün ülkemizi hedef alan şer odaklarına korkmadığımızı açıkça dile getiriyoruz. Bizim için her yer vatan, her yer bayraktır. Bu anlamda vatandaşlarımız gururla evlerine, iş yerlerine, araçlarına assınlar diye şanlı Türk Bayrağımızı dağıtıyoruz” dedi.

Türk Bayraklarını alan vatandaşlar ise kampanyaya destek vererek Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ve belediye çalışanlarını kutladı. Türk Bayrakları ile objektiflere poz veren ve çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu vatandaşlar teröre lanet etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER