Başkan Taşçı'dan Miniklere Yuva Desteği

Minik Adımlar Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri tarafından hazırlanan ‘Kuşlar Evsiz Kalmasın’ projesine destek veren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, minik öğrencilerle birlikte Çakırlar Korusundaki ağaçların dallarına kuş yuvası astı.

Başkan Taşçı'dan Miniklere Yuva Desteği
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı geçtiğimiz ay makamında ziyaret eden ve ‘Kuşlar Evsiz Kalmasın’ sloganıyla bir proje hayata geçirmek istediklerini söyleyen minikler, projelerini hayata geçirdi. Minikler, hazırladıkları yuvaları, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yla birlikte gittikleri Çakırlar Korusunda ağaçlara astı.

Minik öğrencilerin doğaya karşı gösterdikleri duyarlılığın herkese örnek olması gerektiğini ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Yavrularımız kendilerini doğaya, hayvanlara karşı sorumlu hissederek örnek bir proje gerçekleştirmişler. Küçücük bedenlerindeki kocaman yürekleriyle hazırladıkları kuş yuvalarını bugün birlikte ağaçlara astık. Heyecanları, mutlulukları dünyalara bedel olan yavrularımızı, onları doğa konusunda duyarlı yetiştiren ailelerini ve öğretmenlerini kutluyorum” diye konuştu.

Minik Adımlar Kreş ve Gündüz Bakımevi Yöneticisi Elif Ataş, Proje Sorumlusu Canan Eğribel ve öğretmenleri Nurcan Der ile Ümran Semizoğlu’nun da katıldığı programda minikler, hazırladıkları kuş yuvalarını heyecanla dallara astı. Minik Adımlar Kreş ve Gündüz Bakımevi Yöneticisi Esra Atas, Başkan Taşçı’ya projelerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER