Başkan Şahin, İyi Parti heyetini hastanede ziyaret etti

    Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Kırıkkale’de kaza geçiren İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü ve milletvekili adaylarını hastanede ziyaret etti.  Ailelerine ‘Geçmiş Olsun’ dileğinde bulunan Başkan Şahin, yaralıların sağlık durumları hakkında bilgi aldı. 

Başkan Şahin, İyi Parti heyetini hastanede ziyaret etti

 İYİ Parti'nin gerçekleştireceği milletvekili aday tanıtım toplantısına katılmak üzerine Ankara’ya giden Samsun İYİ Parti İl Başkanı Ömer Süslü, milletvekili adayları İbrahim Özyer ve Önder Fatih Şenol ile Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Recep Güleroğlu ve İbrahim Özyer'in oğlu Alper Özyer’in bulunduğu araç, Kırıkkale yakınlarında şarampole yuvarlandı.  

Kazada yaralanan İYİ Parti heyeti, Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tedavi altına alındı. Kazayı partisinin Ankara’da yapılacak olan toplantısına gitmek için yolda olan ve bu sırada öğrenen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, yaralı hemşerilerini hastanede ziyaret etti. Ailelerine üzüntüsünü dile getirip ‘Geçmiş olsun’ temennisinde bulunan Başkan Şahin, Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi dekan yardımcısından sağlık durumları hakkında bilgi aldı. 

Kazadan büyük üzüntü duyduğunu ifade eden Başkan Zihni Şahin, "İyi Parti İl Başkanı Ömer Süslü ve milletvekili adayı İbrahim Özyer başka üzere araçta bulunan meclis üyemizin trafik kazası geçirdiğini öğrendim. Dekan yardımcımızı ziyaret edip, doktorlardan sağlık durumları hakkında bilgi aldım. İYİ Parti İl Başkanı Ömer Süslü Bey ile milletvekili adayı İbrahim Özyer beyin yoğun bakımda olduğunu öğrendim. 48 saat gözlem altında tutulacaklar. Başta Ömer Bey ve İbrahim Bey olmak üzere tüm yaralı hemşerilerimize Allahtan şifa diliyorum. İYİ Partili arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi sunuyor ve Cenab-ı Allahtan acil şifalar diliyorum. Umuyorum ki yaralı olarak hastaneye kaldırılan arkadaşlarımız  en kısa sürede sağlıklarına kavuşurlar.” Dedi.


 

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2018, 13:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER